Nasi partnerzy

 • PZU

  www.pzu.pl
  Grupa Kapitałowa Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń SA (Grupa PZU) jest jedną z największych instytucji finansowych w Polsce, a także Europie Środkowo-Wschodniej. Tradycje PZU sięgają 1803 roku, kiedy powstało pierwsze na ziemiach polskich towarzystwo ubezpieczeniowe. Jako spadkobierca ponad 200-letniej tradycji, PZU od wielu lat zapewnia kompleksową ochronę ubezpieczeniową we wszystkich najważniejszych dziedzinach życia prywatnego, publicznego i gospodarczego. Oprócz działalności ubezpieczeniowej Grupa PZU prowadzi także działalność w zakresie zarządzania otwartym funduszem emerytalnym, funduszami inwestycyjnymi i programami oszczędnościowymi.

 • WARTA

  www.warta.pl
  Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA S.A. działa na polskim rynku od 1920 roku. Jest jedną z największych firm ubezpieczeniowych w Polsce. Bardzo bogata oferta ubezpieczeń, w tym m.in. komunikacyjnych, majątkowych i osobowych, obejmująca ponad 120 produktów ubezpieczeniowych, zapewnia szeroką ochronę zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom. Dzięki licznym opcjom i wariantom, każdy klient może sam określić warunki i przedmiot ubezpieczenia, skomponować produkt na miarę własnych potrzeb.

 • ERGO HESTIA

  www.ergohestia.pl
  Ergo Hestia to ogólnopolska sieć ponad 3 700 doradców ubezpieczeniowych działających na terenie całego kraju, ponad 600 punktów obsługi klienta i ponad 60 punktów sprzedaży ubezpieczeń zlokalizowanych w największych Centrach Handlowych na terenie kraju. Ergo Hestia to nowoczesne systemy sprzedażowe pozwalające za pomocą technologii on-line na wystawienie i wydrukowanie dowolnej polisy na miejscu u klienta. Ergo Hestia to: kompleksowa oferta ubezpieczeniowa obejmująca wszystkie obszary ryzyka: samochód, dom/mieszkanie, podróże, człowieka, zdrowie i życie, biznes. Ergo Hestia oferuje pakiety ubezpieczeniowe pozwalające ubezpieczyć Klientowi to co dla niego najcenniejsze po niższej cenie, jest dostawcą zaawansowanych produktów emerytalnych pozwalających czerpać radość z życia na emeryturze.

 • ALIANZ

  www.allianz.pl
  Allianz jest obecny na polskim rynku od 1997 roku. W ciągu kilkunastu lat obecności w Polsce Grupa Allianz, rozwijając się dynamicznie, stała się jednym z liderów polskiego rynku finansowo-ubezpieczeniowego. Allianz Polska świadczy kompleksowe usługi 2 milionom klientów indywidualnych i korporacyjnych. Składki z ubezpieczeń w Grupie Allianz Polska wyniosły w 2014 roku 2,5 miliarda złotych, a aktywa pod zarządem grupy sięgnęły niemal 14 mld zł. To stawia Grupę Allianz w czołówce instytucji ubezpieczeniowych działających w Polsce. Szeroka oferta Grupy Allianz obejmuje produkty ubezpieczeniowe i inwestycyjne oferowane przez niemal 5 tysięcy agentów w oddziałach i agencjach, a także podmioty współpracujące: brokerów ubezpieczeniowych, multiagencje, dealerów samochodowych, biura podróży, banki i inne instytucje finansowe.

 • GENERALI

  www.generali.pl
  Generali Polska jest częścią Grupy Generali, jednej z największych grup finansowo-ubezpieczeniowych, która od ponad 185 lat jest synonimem bezpieczeństwa i innowacyjności, zaspokajając zróżnicowane i wciąż zmieniające się potrzeby milionów Klientów na całym świecie. W Polsce Grupa Generali obecna jest od 1999 r. Stale buduje swoją siłę stawiając na zdywersyfikowany model biznesowy oparty na trzech kluczowych obszarach: ochronie majątku i życia Klientów indywidualnych, zarządzaniu oszczędnościami emerytalnymi oraz ubezpieczeniach korporacyjnych. Generali stawia na długoterminową współpracę z Klientami kompleksowo chroniąc to, co najcenniejsze, na każdym etapie ich życia i rozwoju. 

 • GOTHEAR

  www.gothaer.pl
  Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. (dawniej pod nazwą PTU S.A.) – to firma obecna na polskim rynku od ponad 20 lat. Pozyskanie w 2011 r. strategicznego inwestora, niemieckiego koncernu Gothaer pozwoliło połączyć dwudziestoletnie doświadczenie polskiej Spółki z tradycją, renomą i doświadczeniem akcjonariusza - jednej z najstarszych firm ubezpieczeniowych w Europie. Dzięki temu połączeniu powstała synergia, która umożliwia zaoferowanie polskiemu rynkowi, ubezpieczeń, gwarantujących szeroki zakres i poczucie bezpieczeństwa. Do dziś Spółka przeszła szereg zmian. Uruchomione zostało nowoczesne Contact Center, wprowadzono również szereg dodatkowych usług dla Klientów: szybka ścieżka likwidacji szkód, bezpośrednia likwidacja szkód z OC sprawcy, formularze obsługowe online. 30 czerwca 2014 Gothaer wprowadził nowy, kompleksowy pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych GoAuto, inaugurując tym samym rozpoczęcie wdrażania nowej strategii produktowej w zakresie produktów detalicznych. Jej założeniem jest modułowość i prostota, tak, aby każdy Klient w łatwy i szybki sposób mógł dobrać optymalną dla siebie ochronę. Firma znajduje się w pierwszej dziesiątce polskich ubezpieczycieli majątkowych pod względem dochodu ze składki oraz wzrostu składki przypisanej brutto.

 • HDI

  www.hdi-asekuracja.pl
  HDI jako marka o ponad 100 letniej tradycji na świecie, obecna jest w Polsce od ponad 10 lat. Obecnie to znak towarowy pod którym spółka TUiR "WARTA" S.A. oferuje ubezpieczenia dla   klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw. To efekt połączenia 28 grudnia 2012 r. spółek HDI Asekuracja TU oraz TUiR "WARTA" S.A., w jedno bardzo mocne towarzystwo ubezpieczeniowe, zajmujące pozycję wicelidera na rynku ubezpieczeń majątkowych. Dzięki szerokiej ofercie i rozległej sieci sprzedaży HDI jest ubezpieczycielem dla każdego Polaka. Celem HDI jest zapewnienie klientom najwyższej jakości oferty, przyjaznej obsługi i dostępności naszych usług.

 • COMPENSA

  www.compensa.pl
  Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group działa na polskim rynku od 1990 roku. Spółka należy do austriackiej grupy Vienna Insurance Group, wiodącego ubezpieczyciela w Europie Środkowo-Wschodniej. Spółka zapewnia kompleksową obsługę Klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych Kientów korporacyjnych oferując m.in. ubezpieczenia: komunikacyjne, zdrowotne, mieszkań, mienia i odpowiedzialności cywilnej. Compensa proponuje elastyczne rozwiązania, Klient może wybierać pomiędzy ubezpieczeniem pojedynczego ryzyka a innowacyjnymi pakietami zapewniającymi kompleksową ochronę mienia. Aby spełnić oczekiwania Klientów i zaspokoić ich potrzeby Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group stale rozszerza i unowocześnia swoją ofertę. Firma oferuje również duży wybór ubezpieczeń na życie dla Klientów indywidualnych oraz dla Klientów biznesowych, w tym m.in. produkty ochronne, inwestycyjne, posagowe i grupowe. W ofercie są produkty zarówno ze składką jednorazową, jak i regularną. Klientom zainteresowanym pomnażaniem pieniędzy przy jednoczesnym zapewnieniu ochrony ubezpieczeniowej Compensa oferuje szeroki wachlarz ubezpieczeniowych funduszy kapitałowych w różnych walutach (PLN, EUR, USD). Produkty te pozwalają lokować środki finansowe poprzez korzystne rozwiązania inwestycyjne na całym świecie.

 • INTER RISK

  www.interrisk.pl
  InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group działa na polskim rynku nieprzerywanie od 1993 i jest jednym z wiodących ubezpieczycieli majątkowych. Dzięki eksperckiej wiedzy pozyskanej przez lata działalności InterRisk wypracował i proponuje swoim Klientom wszechstronną ofertę, na którą składają się ubezpieczenia: komunikacyjne, majątkowe, osobowe, zdrowotne i finansowe. Każdego roku spółka otacza ochroną ubezpieczeniową blisko 2 miliony Klientów. InterRisk jest doceniany także przez profesjonalistów rynku ubezpieczeniowego jako niekwestionowany lider ubezpieczeń OC dla agentów i brokerów.

 • MTU

  www.mtu.pl
  MTU jest częścią Grupy Ergo Hestia, jednego z największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce. MTU oferuje proste, przyjazne ubezpieczenia w atrakcyjnej cenie. Przejrzyste procedury oraz łatwość zawierania polis. Przyjazną obsługę w przypadku wystąpienia szkody. Likwidacja szkody przez struktury EH  – najlepszy w Polsce system likwidacji szkód, nagrodzony między innymi godłem TERAZ POLSKA.       

 • TUZ

  www.tuz.pl
  TUZ TUW działa na rynku w sektorze ubezpieczeń majątkowych i osobowych i corocznie uzyskuje jedną z najwyższych dynamik wzrostu wśród wszystkich zakładów ubezpieczeń majątkowych na polskim rynku. Zawiera nieprzerwanie umowy ubezpieczenia od 1 września 2003 roku. Przez 11 lat działalności na rynku finansowym TUZ TUW stało się zakładem ubezpieczeń cieszącym się uznaniem i zaufaniem Klientów. Towarzystwo działa za pośrednictwem 15 oddziałów i przedstawicielstw zlokalizowanych na terenie całego kraju, a umowy na rzecz Towarzystwa zawiera już blisko 10 000 osób.

 • UNIQA

  www.uniqa.pl
  Grupa UNIQA jest jedną z wiodących grup ubezpieczeniowych w Europie Środkowej. Zatrudnia ponad 22 000 pracowników i agentów. Obsługuje prawie 8,7 mln Klientów. Sprawuje pieczę nad ponad 16,5 milionami umów ubezpieczeniowych. Grupa oferuje swoje produkty i usługi za pośrednictwem różnych kanałów dystrybucji – sieci oddziałów, przedstawicielstw i agencji generalnych, brokerów, banki i instytucje finansowe, a także poprzez sprzedaż bezpośrednią. UNIQA jest aktywna w sprzedaży ubezpieczeń z wszystkich grup - jest liderem na rynku ubezpieczeń osobowych oraz jednym z największych ubezpieczycieli majątkowych.

 • AXA

  www.axa.pl
  AXA jest światowym liderem w ubezpieczeniach i zarządzaniu aktywami.  W Polsce AXA jest obecna od 2006 roku. Oferuje ubezpieczenia na życie, inwestycyjne, wypadkowe, komunikacyjne, turystyczne, majątkowe, otwarty fundusz emerytalny oraz usługi zarządzania aktywami niemal 2,6 mln klientom oraz ubezpieczenia majątkowe dla firm, w tym międzynarodowych korporacji. AXA jest 8. ubezpieczycielem w Polsce z 3,7% udziałem rynkowym w 2014 roku. AXA w Polsce jest wyłącznym partnerem mBanku w oferowaniu ubezpieczeń ochronnych na życie i majątkowych.

 • AVIVA

  www.aviva.pl
  AXA jest światowym liderem w ubezpieczeniach i zarządzaniu aktywami.  W Polsce AXA jest obecna od 2006 roku. Oferuje ubezpieczenia na życie, inwestycyjne, wypadkowe, komunikacyjne, turystyczne, majątkowe, otwarty fundusz emerytalny oraz usługi zarządzania aktywami niemal 2,6 mln klientom oraz ubezpieczenia majątkowe dla firm, w tym międzynarodowych korporacji. AXA jest 8. ubezpieczycielem w Polsce z 3,7% udziałem rynkowym w 2014 roku. AXA w Polsce jest wyłącznym partnerem mBanku w oferowaniu ubezpieczeń ochronnych na życie i majątkowych.

 • LIBERTY

  www.libertydirect.pl
  Libety Ubezpieczenia  należy do międzynarodowej grupy ubezpieczeniowej – Liberty Mutual, która świadczy kompleksowe usługi ubezpieczeniowe w 30 krajach Ameryk, Europy i Azji. Firma działa w Stanach Zjednoczonych od 1912 roku i jest na tamtejszym rynku jedną z największych instytucji ubezpieczeniowych zajmującą 78 miejsce na elitarnej liście Fortune 100.  Marka Liberty Ubezpieczenia ( dawniej Liberty Direct) została wprowadzona do Polski w 2007 roku, przez hiszpańską spółkę z grupy Liberty Mutual: Liberty Seguros Compania de Seguros y Reaseguros S.A. Firma jest jednym z trzech największych hiszpańskich ubezpieczycieli. Dzięki temu polski oddział mógł bezpośrednio korzystać z bogatych doświadczeń i rozwiązań sprawdzonych w Hiszpanii.      

 • LINK4

  www.link4.pl
  LINK4 działa na polskim rynku od stycznia 2003 roku. Jest pierwszą firmą ubezpieczeniową, oferującą polskim kierowcom ubezpieczenia komunikacyjne typu direct, czyli ubezpieczenia przez telefon lub internet. LINK4 oferuje ubezpieczenia samochodu, mieszkania, podróży. Jako pierwsze towarzystwo ubezpieczeń direct LINK4 otrzymał certyfikat ISO 9001:2001 w obszarze likwidacji szkód.LINK4 jest laureatem wielu nagród i wyróżnień.

 • YOU CAN DRIVE

  www.youcandrive.pl
  You Can Drive to marka Grupy Ergo Hestia, dedykowana internetowej sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych, podróżnych oraz mieszkaniowych. Jest to wyjątkowa i jedyna na rynku oferta produktów ubezpieczeniowych stworzonych specjalnie dla ludzi młodych ( poniżej 30 roku życia ). Takie osoby są często zmuszone płacić wysokie składki wynikające z ich młodego wieku. To sprawia, że często decydują się na „dopisanie” rodziców lub dziadków do dowodu rejestracyjnego. You Can Drive dba, aby oferta dla Klienta była optymalna pod każdym względem, klient zyskuje komfort i poczucie bezpieczeństwa za rozsądną cenę. Polisę You Can Drive można kupić przez Internet – szybko, tanio i bez wychodzenia z domu.

 • PROAMA

  www.proama.pl
  Proama to według Dziennika Ubezpieczeniowego najszybciej rozwijająca się firma ubezpieczeniowa w Polsce, która ubezpiecza już ponad milion klientów. Proama wyróżnia się na rynku, proponując klientom Osobistego Doradcę oraz zniżkę bonus-malus w wysokości 70% dla bezpiecznych i bezszkodowych kierowców. Produkty ubezpieczyciela dostępne są poprzez Internet, telefon, u agentów i dealerów samochodowych. Proama oferuje ubezpieczenia OC i AC oraz ubezpieczenia mieszkaniowe wraz z wachlarzem produktów dodatkowych, ubezpieczenia dla małych i średnich firm, a także ubezpieczenia osobowe. Proama zatrudnia w Polsce ponad 600 specjalistów. Współpracuje z prawie 20 000 Osób Wykonujących Czynności Agencyjne poprzez ponad 2000 agencji. W roku 2015 roku zlikwidowała już około 60 000 szkód.

 • TUW

  www.tuw.pl
  Pierwszą  polisę Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych "TUW"  wystawiło 16 marca 1992 roku i tą właśnie datę uznano za początek działalności Towarzystwa w dziale ubezpieczeń majątkowych. Wśród ubezpieczonych Członków "TUW" przeważają środowiska rolnicze, samorządowe, kościelne, a przedmiotem ubezpieczenia są przede  wszystkim uprawy, majątek ruchomy i nieruchomy gospodarstw rolnych, majątek gmin, parafii oraz  cywilna odpowiedzialność członków. owarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych "TUW"  od lat  jest  liderem  wśród  polskich  firm  ubezpieczeniowych tego typu. Skupia  blisko 1 250 000 członków, dysponuje  blisko 100  placówkami  znajdującymi  się  we  wszystkich województwach, a kapitał własny Towarzystwa  wynosi prawie 157 mln zł.

 • Benefia

  www.benefia.pl

 • Concordia

  www.concordiaubezpieczenia.pl

 • BALCIA

  www.balcia.pl

 • Jesteśmy do twojej dyspozycji

  Jesteśmy

  do twojej dyspozycji

  Biuro Mińsk Mazowiecki

  05-300 Mińsk Mazowiecki

  Pl. Kilińskiego 7

  I piętro nad Pizzerią Biesiadowo

  tel. 25 758 28 32

  Godziny otwarcia:

  pon.- p.t: 9.00 - 18.00 sob.: 9.00 - 12.00

  Zapraszamy na wirtualny spacer po biurze

   

  Biuro Siennica

  05-332 Siennica

  ul. Mińska 17

  vis a vis Delikatesów Kulfon

  tel. 25 756 35 38

  Godziny otwarcia:

  pon.- pt.: 8.00 -16.00

   

  OC Zawodowa Przewoźnika Drogowego
  (do licencji)

  tel. 518 260 847

  Ubezpieczenia Marcin Kołodziejczyk