Promocje

Zniżka za zniżkę
Możliwość przeniesienia wszystkich zniżek z OC na AC tzn. jeżeli klient posiada zniżki tylko w ubezpieczeniu OC np. 60%, tyle samo otrzyma zniżki w ubezpieczeniu AC tj. 60%.


Zniżka za wiek klienta
Dla doświadczonych kierowców w wieku powyżej 35 lat możliwość otrzymania dodatkowej zniżki do 10%.


Szybka zniżka
Już po 3 latach można otrzymać 60% zniżki z tytułu bonus malus.
Każdy kierowca, który ma polisę OC co najmniej od 3 lat (u dowolnego ubezpieczyciela) i przez ten czas nie spowodował żadnej szkody, otrzyma maksymalną - 60% zniżkę za bezszkodowość. Taką samą zniżkę dostanie w AC, jeśli w ostatnim roku nie korzystał z odszkodowania z tej polisy.


Zniżka za małżeństwo
Wybrane Towarzystwa Ubezpieczeniowe oferują dodatkowe zniżki dla osób będących w związku małżeńskim.


Zniżka mundurowa
Posiadamy w ofercie specjalny program ubezpieczeniowy dla żołnierzy oraz wybranych przedstawicieli służb mundurowych. Klientom upoważnionym do korzystania z pakietu przysługują dodatkowe 10-20% zniżki na inne ubezpieczenia oferowane przez zakład ubezpieczeń. Program ubezpieczeniowy dla służb mundurowych RP skierowany jest do: czynnych zawodowo żołnierzy, funkcjonariuszy i pracowników cywilnych niżej wymienionych służb mundurowych RP: Wojska Polskiego, Straży Granicznej, Służby Więziennej, Służby Celnej, Biura Ochrony Rządu, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Agencji Wywiadu, Służby Kontrwywiadu Wojskowego, Służby Wywiadu Wojskowego, Straży Marszałkowskiej, Zawodowej Straży Pożarnej, Inspekcji Transportu Drogowego oraz byłych żołnierzy, funkcjonariuszy i pracowników cywilnych, którzy przed odejściem na emeryturę (rentę) byli zatrudnieni w ww. strukturach organizacyjnych.


Zniżka za dziecko
Część Towarzystw Ubezpieczeniowych uznaje dodatkowe zniżki dla rodzin posiadających dziecko w wieku do 12 lat. Ze statystyk wynika bowiem, że takie osoby są bardziej uważne na drodze i powodują mniej wypadków.
Jeżeli masz dziecko w wieku do 12 lat możesz otrzymać 5% - 10% zniżki.


Dla kobiet
Zgodnie ze statystykami kobiety są bardziej rozważnymi kierowcami niż mężczyźni i powodują mniej wypadków.
Dlatego niektóre Towarzystwa Ubezpieczeniowe przewidziały w swych taryfach składek dodatkowe -10% zniżki dla pań.


Dla rolników
Niektóre Towarzystwa Ubezpieczeniowe wprowadziły dodatkowe zniżki dla rolników. Po udokumentowaniu faktu posiadania gospodarstwa (książeczka KRUS, polisa OC gospodarstwa, opłata podatku gruntowego) rolnicy mogą otrzymać zniżkę w wysokości -10% do -20% na OC i AC.


Zniżka za wartość pojazdu w AC
Dla każdego pojazdu o wartości przekraczającej 50 000 zł lub 80 000 zł możliwość otrzymania dodatkowej zniżki w ubezpieczeniu AC. Dlatego cena polisy na drogie pojazdy jest tak niska przy zachowaniu najlepszej ochrony ubezpieczeniowej.


Bezpieczny bagaż za 1 zł
Ubezpieczenie Bagażu za 1 zł zapewnia wypłatę odszkodowania w przypadku uszkodzenia lub zniszczenia bagażu w pojeździe, w wyniku wypadku komunikacyjnego spowodowanego przez ubezpieczonego.
Ubezpieczenie obejmuje: rzeczy osobiste przewożone w samochodzie, w szczególności: laptop, telefon komórkowy, nawigacja satelitarna, wózek i fotelik samochodowy, a także box samochodowy.
Bagaż ubezpieczony jest do 2000 zł.


Dom i Mieszkanie do -50% taniej
Ubezpieczenie nieruchomości to ochrona finansowa na wypadek niespodziewanej utraty domu lub mieszkania a także utraty wyposażenia, które w nim się znajduje. Zdarzenia objęte ochroną to m.in.: pożar, huragan, powódź, zalanie, kradzież i wiele innych.
Dla nowych klientów oferujemy -20% do -35% zniżki.
Dodatkowo łącząc ubezpieczenie domu i samochodu u jednego ubezpieczyciela można otrzymać nawet do 50% zniżki na dom.

 • Jesteśmy do twojej dyspozycji

  Jesteśmy

  do twojej dyspozycji

  Biuro Mińsk Mazowiecki

  05-300 Mińsk Mazowiecki

  Pl. Kilińskiego 7

  I piętro nad Pizzerią Biesiadowo

  tel. 25 758 28 32

  Godziny otwarcia:

  pon.- p.t: 9.00 - 18.00 sob.: 9.00 - 12.00

  Zapraszamy na wirtualny spacer po biurze

   

  Biuro Siennica

  05-332 Siennica

  ul. Mińska 17

  vis a vis Delikatesów Kulfon

  tel. 25 756 35 38

  Godziny otwarcia:

  pon.- pt.: 8.00 -16.00

   

  OC Zawodowa Przewoźnika Drogowego
  (do licencji)

  tel. 518 260 847

  Ubezpieczenia Marcin Kołodziejczyk